Rekomendacje

 

Pan dr Inglot usuwał u mojego 9 letniego syna dwa „nadprogramowe” zęby. Pomimo tego, że nasz przypadek a co za tym idzie -sam zabieg- raczej należy do rzadkich Pan Doktor poradził sobie doskonale. Doświadczenie, precyzja, niezwykły spokój i opanowanie. A to wszystko w przemiłej atmosferze. Szczerze polecam!

Angela Ratyńska

 

18 lat temu doktor Inglot wykonał mi zabiegi leczniczo-estetyczne (leczenie kanałowe, korony i mostki). Do dziś są one w prawie idealnym stanie.

Wacław Michalski

 

I had an important dental job done by Doctor Marian Inglot with full satisfaction. He is a top professional dentist and operates from a well equipped clinic in Cracow’. Thanks to development of dentistry and skilled people like Dr. Inglot mistakes like in my case where a decayed tooth was extracted when it could be saved at age 18 with all the ensuing complications of grinding other teeth to install a metallic bridge,are nowaday avoided by implants.

~A. Rodengo (Italy)

 

Trzy lata temu miałem niestety problem z zębami i szukałem rozwiązania oraz dobrego dentysty. Doktor Marian Inglot poradził mi wstawienie 5 implantów i posłuchałem go. To była dobra decyzja. Teraz czuję się jakbym miał komplet własnych zębów tak jak to było dawniej. Jestem wdzięczny Doktorowi Inglotowi za jego profesjonalizm, precyzję oraz pomoc.

~Paweł Kamecki

 

Zanim trafiłam do Gabinetu Inglot regularnie odwiedzałam innego stomatologa. Mimo, że leczenie doprowadzałam zawsze do końca, to przy kolejnej wizycie kontrolnej znowu okazywało się, że mam kilka ubytków. Sytuacja ta powtarzała się. Od kilku lat po wyleczeniu zębów u pani doktor Marii Inglot chodzę tylko na wizyty kontrolne i higienizację. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którzy maja dość ciągłej wymiany plomb.

~anna

 

Od kiedy pamiętam, zawsze miałem problemy z zębami. Kilka lat temu bardzo zaniedbałem zęby i trzeba było usunąć dwa zęby boczne. Pozostałe wyleczyłem u pana doktora Inglota. Znowu niestety zaprzestałem regularnych wizyt kontrolnych, ale przestrzegałem zaleceń odnośnie szczotkowania i nitkowania zębów. Zgłosiłem się niedawno po 5 latach przerwy z przekonaniem, że wiele zębów będzie wymagało naprawy. Ku mojemu zaskoczeniu skończyło się tylko na kontroli i czyszczeniu zębów. Według doktora na pewno zawdzięczam to dobrej higienie, ale ja jestem przekonany, że zawdzięczam to panu doktorowi, bo to on perfekcyjnie wyleczył moje zęby i zmotywował skutecznie do nitkowania zębów.

~wojtek