Tworzymy zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne prowadzone zgodnie z najnowszymi trendami stomatologii w Europie i na świecie. Łącząc lata praktyki, doświadczenie oraz najwyższej jakości aparaturę medyczną gwarantujemy Pacjentom najwyższej jakości usługi.


Marian Inglot

lek. stom. Marian Inglot

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Lekarz implantolog (DGOI/ICOI)

implantologia, implantoprotetyka, chirurgia, endodoncja mikroskopowa, protetyka

język obcy – angielski

Absolwent Collegium Medicum UJ w Krakowie. Wykładowca Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W 1999 roku uzyskał specjalizację I stopnia, a w 2007 roku tytuł Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej (II stopień). Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie) oraz PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne). Prowadzi szkolenia z zakresu chirurgii stomatologicznej, opublikował 5 prac naukowych. Uczestnik licznych kongresów, sympozjów oraz szkoleń krajowych i zagranicznych.

Marian Inglot – ZnanyLekarz.pl

Maria Inglot

lek. stom. Maria Inglot

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji

specjalizacja I stopnia stomatologii ogólnej

ortodoncja, stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, protetyka

język obcy – niemiecki

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1998 roku uzyskała specjalizację I stopnia Stomatologii Ogólnej, a w 2005 roku tytuł Specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne) oraz PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne). Uczestniczyła w licznych kongresach, kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, pedodoncji oraz protetyki.

Magdalena Ostrowska-Pasaj

lek. stom. Magdalena Ostrowska-Pasaj

stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, stomatologia dziecięca

język obcy – angielski, niemiecki

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne). Uczestniczyła w licznych kongresach, kursach i szkoleniach stomatologicznych z zakresu endodoncji, pedodoncji, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz protetyki.

Magdalena Szewc

lek. stom. Magdalena Szewc

stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, stomatologia dziecięca

język obcy – angielski

Dyplom lekarza dentysty uzyskany na Akademii Medycznej w Lublinie w 2010 r. Doświadczenie zawodowe zdobywane w prywatnych klinikach oraz na licznych kursach w kraju i zagranicą. Zainteresowania skupia wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji oraz różnych sposobach rehabilitacji protetycznej pacjentów. W swojej działalności wykorzystuje pracę w powiększeniu co umożliwia wykonywanie precyzyjnych zabiegów. Zwraca uwagę by zarówno aspekt zdrowotny i estetyczny stał na najwyższym poziomie. Otwarta w stosunku do pacjentów.

Monika Matejczyk

lek. stom. Monika Matejczyk

Specjalista ortodoncji

leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych

język obcy – angielski

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jej pasją jest ortodoncja. Lekarsko-dentystyczny egzamin końcowy zdała uzyskując najwyższy wynik w województwie małopolskim i jednocześnie 5-te miejsce w kraju. W 2018 roku uzyskała tytuł Specjalisty Ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, uczestnik wielu sympozjów i konferencji naukowych organizowanych przez PTO. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Swoimi osiągnięciami i wiedzą dzieli się z innymi przygotowując wystąpienia na zebraniach naukowych. Autorka artykułów publikowanych w specjalistycznych magazynach. Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym, ma doskonały kontakt z dziećmi. W wolnych chwilach uwielbia podróże i taniec.

129976914041


Przydatne informacje

Godziny pracy

Pn - Pt: 8.00 - 20.00

Dane adresowe

Specjalistyczny

Gabinet Stomatologiczny

Maria i Marian Inglot

ul. Fiołkowa 4/166

31-457 Kraków
tel. 12 413 36 33
kom. 602 786 786

Zeskanuj kod QR

Konto bankowe

Lokalizacja