Tworzymy zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne prowadzone zgodnie z najnowszymi trendami stomatologii w Europie i na świecie. Łącząc lata praktyki, doświadczenie oraz najwyższej jakości aparaturę medyczną gwarantujemy Pacjentom najwyższej jakości usługi.

Marian Inglot

dr n. med. Marian Inglot

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Lekarz implantolog (DGOI/ICOI)

implantologia, implantoprotetyka, chirurgia, protetyka

język obcy – angielski

Absolwent Collegium Medicum UJ w Krakowie. W latach 2004-2017 asystent, a następnie wykładowca w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W 1999 roku uzyskał specjalizację I stopnia, a w 2007 roku tytuł Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej (II stopień). W pracy naukowej zajmował się w szczególności rozrostami dziąseł. Opublikował 5 prac naukowych, z których większość dotyczyła tego zagadnienia. Zwieńczeniem tych badań była obrona w 2020 roku pracy doktorskiej: ” Algorytm rekonstrukcji pooperacyjnych ubytków dziąseł po usunięciu niezłośliwych guzów dziąseł”

Uczestnik kongresów, sympozjów oraz szkoleń krajowych i zagranicznych. Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie) oraz PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne).

Prywatnie tata dwóch synów, z którymi podróżuje i jeździ na nartach.

Marian Inglot – ZnanyLekarz.pl

 

Maria Inglot

lek. stom. Maria Inglot

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji

specjalizacja I stopnia stomatologii ogólnej

ortodoncja, stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, protetyka

język obcy – niemiecki

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1998 roku uzyskała specjalizację I stopnia Stomatologii Ogólnej, a w 2005 roku tytuł Specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne) oraz PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne). Uczestniczyła w licznych kongresach, kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, pedodoncji oraz protetyki.

 

Magdalena Ostrowska-Pasaj

lek. dent. Magdalena Ostrowska-Pasaj

leczenie protetyczne, stomatologia estetyczna, rekonstrukcje zwarcia

język obcy – angielski, niemiecki

Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, empatyczna, komfort pacjenta stawia na pierwszym miejscu. W swojej pracy stawia na właściwą komunikację, która ma na celu poznanie oczekiwań pacjenta.

Od lat pracuje w powiększeniu – lupy i mikroskop dla zachowania najwyższego poziomu leczenia. Koncentruje się na leczeniu protetycznym, stomatologii estetycznej oraz na rekonstrukcjach zwarcia.
Swoje umiejętności rozwija na licznych kursach z zakresu protetyki, funkcjonalnej okluzji, stomatologii odtwórczej i stomatologii estetycznej.
Ostatnio interesuje się stomatologią cyfrową.

Prywatnie mama trzech synów, fanka podróży i gotowania.

 

Dominika Wszołek

lek. dent. Dominika Wszołek

medycyna estetyczna

stomatologia estetyczna i dziecięca

język obcy – angielski

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, gdzie ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej . Zainteresowania skupia wokół medycyny estetycznej, stomatologii estetycznej i dziecięcej. Ma doskonały kontakt z dziećmi. Otwartość, cierpliwość i zaangażowanie to jej atrybuty. Podczas leczenia wykorzystuje pracę w lupach i mikroskopie, co umożliwia wykonywanie precyzyjnych zabiegów. Stale poszerza wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i sympozjach.

Pasjonuje się łączeniem zabiegów stomatologicznych i medycyny estetycznej ponieważ najważniejsze są dla niej uśmiech i zadowolenie pacjenta.

Chwile wolne od pracy stara się spędzać aktywnie uprawiając narciarstwo, pływając i podróżując.

 

Karolina Wojas-Hille

lek. dent. Karolina Wojas-Hille

specjalistka ortodoncji

leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych

język obcy – angielski

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2021 roku ukończyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortodoncji w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie uzyskując tytuł Specjalisty Ortodoncji. Pasjonuje się stomatologią w ujęciu holistycznym. Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci jak i dorosłych z wykorzystaniem aparatów stałych i nakładkowych. Ceni sobie otwartość w relacji z pacjentami, zrozumiale wyjaśnia różne opcje leczenia ortodontycznego oraz jego celowość.

Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W latach 2019-2021 prowadziła zajęcia w Katedrze Ortodoncji Collegium Medicum UJ. Autorka publikacji naukowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców.

W życiu prywatnym miłośniczka jogi, kitesurfingu i dobrej książki.

 

Katarzyna Dudek

lek. dent. Katarzyna Dudek

stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, protetyka

język obcy – angielski

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Przeprowadza kompleksowe leczenia stomatologiczne, dokładając wszelkich starań, aby było prezyzyjnie, a efekt estetyczny zadowolił pacjenta. W pracy cechuje ją profesjonalizm i sumienność. Każde leczenie przeprowadza z użyciem lup zabiegowych bądź mikroskopu. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, przywiązując szczególną wagę do diagnostyki oraz omówienia planu leczenia. Dba o to, aby pacjent rozumiał potrzebę i celowość leczenia, dlatego cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Praca którą wykonuje daje jej ogromną satysfakcję i radość. Stałe podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w wielu kursach, sympozjach i konferencjach stomatologicznych.

Na co dzień jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Uwielbia aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, a kuchnia to jej królestwo.

 

Albert Antonowicz

lek. dent. Albert Antonowicz

stomatologia zachowawcza, estetyczna, endodoncja

język obcy – angielski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną i endodoncją. Wszystkie zabiegi wykonuje przy udziale mikroskopu. Uwielbia estetyczne, naturalne wypełnienia, które zachowują szczegóły anatomiczne. Praca w powiększeniu jest jego wielką pasją. Stale rozwija swoje umiejętności dzięki licznym kursom, szkoleniom oraz kongresom w kraju i zagranicą.
Dba o komfort pacjenta. Empatia i moc pozytywnego myślenia to duże atuty w jego pracy.

Prywatnie uwielbia piesze wędrówki po górach i tańczyć salse. 

 

Estera Piróg

lek. dent. Estera Piróg

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji

endodoncja mikroskopowa, stomatologia estetyczna

język obcy – angielski

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w prywatnych klinikach oraz na licznych kursach i kongresach w kraju i zagranicą. W 2021 roku uzyskała tytuł Specjalisty Stomatologii Zachowawczej oraz Endodoncji. Prowadzi leczenie z zakresu endodoncji, stomatologi estetycznej i odtwórczej. Zawsze pracuje w powiększeniu.

Empatyczna, otwarta w stosunku do pacjentów. Dba aby pacjent zrozumiał celowość leczenia, jasno tłumaczy jakie dalsze procedury należy wykonać po zakończonym leczeniu endodontycznym. Zwraca uwagę aby zarówno aspekt zdrowotny i estetyczny stał na największym poziomie.

Uczestniczka wielu kursów z zakresu endodoncji, protetyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej.

Wolny czas spędza w górach lub na rowerze.