Tworzymy zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne prowadzone zgodnie z najnowszymi trendami stomatologii w Europie i na świecie. Łącząc lata praktyki, doświadczenie oraz najwyższej jakości aparaturę medyczną gwarantujemy Pacjentom najwyższej jakości usługi.


Marian Inglot

lek. stom. Marian Inglot

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Lekarz implantolog (DGOI/ICOI)

implantologia, implantoprotetyka, chirurgia, endodoncja mikroskopowa, protetyka

język obcy – angielski

Absolwent Collegium Medicum UJ w Krakowie. Wykładowca Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W 1999 roku uzyskał specjalizację I stopnia, a w 2007 roku tytuł Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej (II stopień). Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie) oraz PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne). Prowadzi szkolenia z zakresu chirurgii stomatologicznej, opublikował 5 prac naukowych. Uczestnik licznych kongresów, sympozjów oraz szkoleń krajowych i zagranicznych.

Marian Inglot – ZnanyLekarz.pl

Maria Inglot

lek. stom. Maria Inglot

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji

specjalizacja I stopnia stomatologii ogólnej

ortodoncja, stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, protetyka

język obcy – niemiecki

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1998 roku uzyskała specjalizację I stopnia Stomatologii Ogólnej, a w 2005 roku tytuł Specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne) oraz PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne). Uczestniczyła w licznych kongresach, kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, pedodoncji oraz protetyki.

Magdalena Ostrowska-Pasaj

lek. stom. Magdalena Ostrowska-Pasaj

stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, stomatologia dziecięca

język obcy – angielski, niemiecki

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne). Uczestniczyła w licznych kongresach, kursach i szkoleniach stomatologicznych z zakresu endodoncji, pedodoncji, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz protetyki.

Magdalena Szewc

lek. stom. Magdalena Szewc

stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, stomatologia dziecięca

język obcy – angielski

Dyplom lekarza dentysty uzyskany na Akademii Medycznej w Lublinie w 2010 r. Doświadczenie zawodowe zdobywane w prywatnych klinikach oraz na licznych kursach w kraju i zagranicą. Zainteresowania skupia wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji oraz różnych sposobach rehabilitacji protetycznej pacjentów. W swojej działalności wykorzystuje pracę w powiększeniu co umożliwia wykonywanie precyzyjnych zabiegów. Zwraca uwagę by zarówno aspekt zdrowotny i estetyczny stał na najwyższym poziomie. Otwarta w stosunku do pacjentów.

Paulina Sieradzka- Grzesiak

lek. stom. Paulina Sieradzka- Grzesiak

leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych

język obcy – angielski

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ukończyła studia zajmując 2 miejsce wśród najlepszych studentów wydziału. Uzyskała najlepszy wynik w kraju w trakcie Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego w 2014 roku. Pasjonuje się ortodoncją dlatego też podjęła się uzyskania specjalizacji w tej dziedzinie. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych kursach, szkoleniach i konferencjach. Autorka artykułów publikowanych w specjalistycznych magazynach stomatologicznych. Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym, ceni sobie otwartość w relacji z pacjentami, ma doskonały kontakt z dziećmi.

Katarzyna Mańko

lek. stom. Katarzyna Mańko

stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia dziecięca, protetyka

język obcy – angielski

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i odtwórczą. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Dba o to, aby pacjent rozumiał potrzebę i celowość leczenia, dlatego cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Stałe podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w wielu kursach, sympozjach i konferencjach stomatologicznych.

Katarzyna Mańko

lek. stom. Anna Jelito

zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego, fizjoterapia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza i estetyczna, protetyka

język obcy – angielski

Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie. Pasjonuje się stomatologią w ujęciu holistycznym. W diagnostyce i leczeniu dąży zawsze do wyeliminowania źródła problemu, który nierzadko tkwi poza jamą ustną. Otwartość, cierpliwość i zaangażowanie to jej atrybuty. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w licznych specjalistycznych szkoleniach.

129976914041


Przydatne informacje

Godziny pracy

Pn - Pt: 8.00 - 20.00

Dane adresowe

Specjalistyczny

Gabinet Stomatologiczny

Maria i Marian Inglot

ul. Fiołkowa 4/166

31-457 Kraków
tel. 12 413 36 33
kom. 602 786 786

Zeskanuj QR

Konto bankowe

Lokalizacja