Jeżeli nie wykonujecie Państwo w swoim Gabinecie wszystkich procedur, oferujemy współpracę w wysokospecjalistycznym leczeniu chirurgicznym i endodontycznym.

Współpracujemy także z lekarzami, którzy chcą poszerzyć zakres usług o leczenie implantoprotetyczne.

Po wykonaniu zleconego zakresu leczenia pacjent wraca do lekarza kierującego z pisemnym opisem zabiegu i zdjęciami rtg na płycie CD. Opis zabiegu możemy także przesłać na Państwa adres e-mail.

W celu uzgodnienia szczegółowego zakresu leczenia prosimy o pisemne skierowanie z podaniem swojego numeru telefonu kontaktowego lub osobisty kontakt telefoniczny do naszego gabinetu stomatologicznego w Krakowie pod numerem telefonu 600 812 057

mi-1-1

Proponujemy współpracę w zakresie:

Leczenie endodontyczne wykonujemy w koferdamie przy użyciu mikroskopu Zeiss Pico Mora z profesjonalnym aparatem fotograficznym. Do wykonywania zabiegów chirurgicznych stosujemy fizjodyspenser i piezosurgery, zabiegi wykonujemy w lupach operacyjnych lub mikroskopie zabiegowym. Na życzenie pacjenta zabieg może być wykonany w sedoanalgezji w obecności anestezjologa. Zabiegi dokumentowane są zdjęciami fotograficznymi oraz za pomoca radiowizjografii.

mi-2

mi-3

mi-4