Jakość usług, bezpieczeństwo i zadowolenie Pacjentów jest naszą największą troską, dlatego od 20 lat pomagamy Pacjentom w utrzymaniu zdrowia ich zębów i pięknego uśmiechu.

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone metody leczenia oraz ustawicznie podnosimy kompetencje naszego Zespołu. Wszystkie zabiegi wykonujemy w powiększeniu, przy użyciu profesjonalnych lup stomatologicznych i mikroskopu zabiegowego.

Pacjentom oferujemy dostęp do leczenia implantologicznego jako postępowania alternatywnego dla klasycznego leczenia protetycznego. Wykonujemy również pełnoceramiczne licówki, korony i mosty połączone z możliwością indywidualnego doboru koloru, uzyskując w ten sposób bardzo dobre wyniki estetyczne.

Z myślą o komforcie leczenia Pacjentów zapewniamy również bezbolesny, komputerowo kontrolowany system podawania znieczulenia The Wand.

Dbając o Państwa wygodę i kompleksowość usług posiadamy najnowszej generacji aparaturę do radiografii cyfrowej (zdjęć rtg), pozwalającą znacznie obniżyć dawkę promieniowania rentgenowskiego przy jednoczesnym zobrazowaniu maksymalnej liczby zębów.

Wiedza, doświadczenie, wysokiej klasy sprzęt i najnowsze metody leczenia pozwalają nam na zagwarantowanie profesjonalnego i wszechstronnego leczenia stomatologicznego, zaczynając od podstawowych usług a kończąc na najbardziej skomplikowanym leczeniu.

Mamy nadzieję, że podobnie jak wielu naszych Pacjentów obdarzycie nas Państwo zaufaniem i skorzystacie z naszych usług stomatologicznych w Krakowie.

Zapraszamy

sig

Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą

gab1