STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Ładny i harmonijny uśmiech ma ogromne znaczenie dla naszej samooceny, wiary w siebie i radości życia. Nieprawidłowe ustawienie,kształt lub kolor zębów może wpływać negatywnie na nasze samopoczucie. Stomatologia estetyczna rozwinęła się w odpowiedzi na te właśnie potrzeby współczesnego człowieka. Pacjenci oczekują nie tylko trwałych wypełnień i klasycznych koron i mostów, ale także by zastosowane leczenie zaspakajało ich potrzeby estetyczne. Wyglądający zdrowo i naturalnie uśmiech poprawia samopoczucie i wpływa pozytywnie na samoocenę.
Proponowane przez nas zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej to wybielanie zęb
ów, estetyczne wypełnienia kompozytowe z kompozytów nanocząsteczkowych, licówki i korony ceramiczne.
Wybielanie zębów może szybko i bez dużych nakładów finansowych odmienić nasz uśmiech. W naszym gabinecie stosujemy tzw. metodę nakładkową i preparaty renomowanej amerykańskiej firmy Ultradent lidera wśród preparatów do wybielania.
Nowoczesne kompozyty nanocząsteczkowe pozwalają na wykonanie wypełnień, które wiernie naśladują naturalny ząb i wypełnienie nie różni się od otaczającego szkliwa. Dodatkowym atutem jest to, że bezpośrednie wypełnienie kompozytowe pozwala na zachowanie maksymalnej ilości naturalnych tkanek zęba.

Ceramika dentystyczna jest materiałem całkowicie bio-zgodnym, nie ulega przebarwieniom, dzięki idealnie gładkiej powierzchni kamień i osad nazębny odkładają się na niej znacznie wolniej niż na naturalnych zębach. Licówki i korony ceramiczne pozwalają na przywrócenie naturalnego kształtu i koloru zębów, nawet w przypadku zębów bardzo zniszczonych i przebarwionych.

Stomatologia estetyczna to także estetyczne wypełnienia i rekonstrukcje zębów bocznych. Tutaj również mamy do dyspozycji wypełnienia kompozytowe z wysokiej jakości kompozytów  nanocząsteczkowych , wkłady i nakłady kompozytowe lub ceramiczne, korony i mosty ceramiczne.

IMG_8984.1IMG_9676.1IMG_9313.1